Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prezentujemy ofertę na rok 2018.

Obejmuje ona możliwość zakupu jednej z 6 widokowych działek na terenie inwestycji MResidence wraz z budową domu jednorodzinnego w trzech różnych wariantach wykończenia.

domy jednorodzinne okolice Krakowa

System jaki Państwu proponujemy daje niepowtarzalną okazję wglądu w proces inwestycyjny na każdym jego etapie, tak jak ma to miejsce podczas budowy w tzw. systemie gospodarczym, przy jednoczesnym delegowaniu wszystkich obowiązków i odpowiedzialności (w tym gwarancyjnej) na dewelopera.
Zaletą takiego rozwiązania jest również optymalizacja projektu wykonawczego w stosunku do indywidualnych potrzeb każdego Właściciela.

Oferowane działki to działki budowlane o powierzchniach od 8,02 do 8,27 ar. Każda z nich jest w pełni uzbrojona (kanalizacja gminna, prąd, gaz, wodociąg), częściowo ogrodzona, ukształtowana i objęta prawomocną decyzją pozwolenia na budowę wraz z kompletem dokumentacji projektowej.
Działki położone są w granicach zamkniętego, pięknie zagospodarowanego osiedla z niespotykanie rozbudowaną infrastrukturą drogową, parkami i placem zabaw.

Każdy z wolnostojących domów ma 146 m² powierzchni użytkowej.

Zaprojektowane są w sposób niezwykle „plastyczny”, umożliwiający wprowadzenie wielu indywidualnych adaptacji na etapie budowy.Szanując potrzeby i możliwości każdego Klienta, dajemy Państwu możliwość zakupu inwestycji na dowolnym etapie:

  • wersja „start” – obejmuje zakup w pełni uzbrojonej działki budowlanej wraz z kompletem dokumentacji projektowej i pozwoleniem na budowę – w cenie 200.000 zł
  • wersja „fit” – obejmuje stan surowy – w cenie 210.000 zł netto
  • wersja „podstawowa” – standardowy stan deweloperski – w cenie 355.000 zł netto
  • wersja „de lux” – stan deweloperski podwyższony (wraz z ogrodzeniem, bramą wjazdową i wejściową, tarasami drewnianymi, zagospodarowaniem ogrodu i wód opadowych, wszelkimi udogodnieniami możliwymi do wprowadzenia pod względem technologicznym, jak np. klimatyzacja, rekuperacja, instalacja alarmowa, tzw. inteligentny dom – w cenie od 425.000 zł netto

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowatorskiej oferty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w biurze obsługi Klienta na terenie inwestycji.

Rzut parter – odbicie lustrzane

domy jednorodzinne pod Krakowem

Rzut piętro – odbicie lustrzane

domy jednorodzinne pod Krakowem