• MResidence nowe domy wolnostojące pod Krakowem
  • MResidence nowe domy wolnostojące pod Krakowem
  • MResidence nowe domy wolnostojące pod Krakowem
  • MResidence nowe domy wolnostojące pod Krakowem
  • MResidence nowe domy wolnostojące pod Krakowem
  • MResidence nowe domy wolnostojące pod Krakowem

MResidence to inwestycja obejmująca budowę 9 nowoczesnych domów jednorodzinnych, bliźniaczo podobnych i dzielących pięknie zagospodarowany teren z osiedlem, którego budowa i sprzedaż kilka lat temu zakończyły się wielkim sukcesem.

Teren inwestycji znajduje się w miejscowości Masłomiąca, niespełna 2 km od centrum Michałowic (12 km od ścisłego centrum Krakowa, 1,5 km od głównej trasy Warszawa – Kraków).
Osiedle otrzymało tytuł „Najlepszy projekt mieszkaniowy w Polsce”.

W granicach ogrodzonego terenu znajduje się sklep oraz 2 rozległe kompleksy parkowo-rekreacyjne z placem zabaw dla dzieci. W leżących nieopodal Michałowicach funkcjonuje szkoła, przedszkole, liczne restauracje, fitnessclub, stadnina koni ze szkołą jeździecką oraz liczne sklepy.

Mieszkańcy tworzą przyjazną, bezkonfliktową społeczność, organizując wiele imprez na terenie głównego parku.
Tereny wspólne są w całości zagospodarowane, zadbane, administrowane przez profesjonalne biuro zarządzania nieruchomościami „Przytulny Kącik”.
Osiedle odznacza się niespotykaną w tego typu projektach infrastrukturą obejmującą 6 m szerokości drogi wewnętrzne oraz 1,5 m szerokości chodniki po obu stronach pasa jezdni. Umożliwia to bezpieczne i komfortowe poruszanie się na terenie osiedla zarówno spacerujących pieszych jak i samochodów.
Teren ogrodzony jest w całości, nocą drogi wewnętrzne oraz tereny parkowo-rekreacyjne pozostają oświetlone a nad bezpieczeństwem czuwa firma „Solid”.
Domy położone są w jednym z najwyższych i najbardziej widokowych punktów gminy Michałowice. Wielkimi atutami takiego usytuowania jest widok na Tatry. Całości obrazu dopełnia czyste powietrze, cisza, sąsiedztwo parków krajobrazowych przy jednoczesnej bezpośredniej bliskości centrum Starego Krakowa.

Wolnostojące, nowoczesne, wysokie i przestronne domy o powierzchniach użytkowych 146 m² oraz 162 m² w dwóch różnych typach zaprojektowane zostały przez zespół znanych architektów biura projektowego „Asymetria” ekskluzywnie dla tej lokalizacji i nie mogą zostać powtórzone. Warto nadmienić iż jako jedne z nielicznych w okolicach Krakowa posiadają pełnowartościowe piętro mieszkalne (zamiast poddasza użytkowego). Skutkuje to brakiem tzw. skosów na pierwszej kondygnacji oraz możliwością lepszego rozplanowania wnętrz.

Budynki posadowione są na działkach o dużych powierzchniach od 8,1 do 9,0 arów, które dzięki różnicy wysokości poziomów gwarantują poczucie intymności oraz piękny widok.

Z udogodnień czyniących mieszkanie na terenie osiedla MResidence jeszcze bardziej komfortowym z pewnością należy wymienić wiele kilometrów podziemnych sieci wód opadowych oraz podłączenie każdego budynku do gminnej kanalizacji sanitarnej.

Osiedle MResidence to idealny wybór dla mieszkańców Krakowa pragnących zamieszkać poza granicami aglomeracji przy jednoczesnym korzystaniu z komfortu przestronnych domów usadowionych na dużych działkach, sąsiedztwa parków krajobrazowych, poczucia bezpieczeństwa, łatwości dojazdu do pracy, szkoły, sklepu.

Motywacją zakupu domu na osiedlu MResidence ma stać się życie z dala od zgiełku wielkiego miasta przy jednoczesnym braku rezygnacji z jego wygód, prestiż oraz atrakcyjna cena.