Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów,
prezentujemy ofertę specjalną na rok 2017.

Obejmuje ona możliwość zakupu jednej z 6 działek na terenie inwestycji MResidence wraz z budową domu jednorodzinnego w trzech różnych wariantach wykończenia.

System jaki Państwu proponujemy daje niepowtarzalną okazję wglądu w proces inwestycyjny na każdym jego etapie, tak jak ma to miejsce podczas budowy w tzw. systemie gospodarczym, przy jednoczesnym delegowaniu wszystkich obowiązków i odpowiedzialności (w tym gwarancyjnej) na dewelopera. Zaletą takiego rozwiązania jest również optymalizacja projektu wykonawczego w stosunku do indywidualnych potrzeb każdego Właściciela.

Oferowane działki to działki budowlane o powierzchniach od 8,02 do 8,27 ar. Każda z nich jest w pełni uzbrojona, częściowo ogrodzona, ukształtowana i objęta prawomocną decyzją pozwolenia na budowę wraz z kompletem dokumentacji projektowej. Nabywając jedną z nich otrzymujecie Państwo również udział w terenach wspólnych osiedla MResidence stanowiących tereny parkowe, drogi dojazdowe etc.

Domy jednorodzinne składające się na ofertę specjalną mają powierzchnie użytkowe
146 lub 162 m² każdy.

Zaprojektowane są w sposób niezwykle „plastyczny” umożliwiający wprowadzenie wielu indywidualnych adaptacji na etapie budowy.
Szanując potrzeby i możliwości każdego Klienta, dajemy Państwu możliwość zakupu domu w dowolnie wybranym wariancie wykończenia:

  • wersja „fit” – obejmuje stan surowy zamknięty
  • wersja „podstawowa” – standardowy stan deweloperski
  • wersja „de lux” – stan deweloperski podwyższony (wraz z ogrodzeniem, bramą wjazdową i wejściową, tarasami drewnianymi, zagospodarowaniem ogrodu i wód opadowych, wszelkimi udogodnieniami możliwymi do wprowadzenia pod względem technologicznym, jak np. klimatyzacja, rekuperacja, instalacja alarmowa, tzw. inteligentny dom.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowatorskiej oferty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w biurze obsługi Klienta na terenie inwestycji.

domy jednorodzinne okolice Krakowa

Rzut budynku 146 m²

Rzut budynku 162 m²